• 28/11: alle standen zijn up-to-date
  • 22/11: Triathlon 59% gespeeld

Libre

Voorronde: 28 deelnemers, 7 poules van 4

Indeling voor de loting

Voor de loting zijn de spelers in "sterktegroepen" ingedeeld, op basis van TMC. De loting bepaalt in welke van de 7 poules zij worden geplaatst. Als alle groepen zijn geloot, zijn daarmee de definitieve poule-indelingen bekend.

Groep A (7 spelers)

Groep A is de eerste groep spelers die door loting in de 7 poules worden geplaatst

  1. Marc Beun (66)
  2. Matias Ortiz Castrillo (45)
  3. Richard Bos (49)
  4. Seine Wegter (48)
  5. Corrie Beun (45)
  6. Hans Oude Alink (43)
  7. Gerard Munsterman (43)

Groep B (7 spelers)

Groep B is de tweede groep spelers die door loting in de 7 poules worden geplaatst

  1. Robert Terhürne (42)
  2. William Gunnink (42)
  3. Hilly Bos (42)
  4. Eddie Oosting (41)
  5. Rieuwen Uuldriks (40)
  6. Wim Bremer (39)
  7. Robin Romarck (38)

Groep C (7 spelers)

Groep C is de derde groep spelers die door loting in de 7 poules worden geplaatst

  1. Jan Hemmelder (37)
  2. Addie Kiers (37)
  3. Maarten Hagenstein (37)
  4. Ronnie Remkes (35)
  5. Hans Zwaanstra (32)
  6. Henk Jansen (32)

Groep D (7 spelers)

Groep D is de vierde groep spelers die door loting in de 7 poules worden geplaatst

  1. Willi Keupink (32)
  2. Joop Fekkes (31)
  3. André Koehorst (27)
  4. Enver Basboyuk (26)
  5. Johnny Hartgerink (25)
  6. Nico Alcazar  (18)
  7. Feite Kooistra (17)

Driebanden

1e ronde: 23 deelnemers, 5 poules van 3, 2 poules van 4 (totaal 7 poules). Aan het eind van de loting wordt pas bekend, welke poules 3 spelers hebben en welke 4. Het lot bepaalt...

Indeling voor de loting

Voor de loting zijn de spelers in "sterktegroepen" ingedeeld, op basis van TMC. De loting bepaalt in welke van de 7 poules zij worden geplaatst. Als alle groepen zijn geloot, zijn daarmee de definitieve poule-indelingen bekend.

Groep A (7 spelers)

Groep A is de eerste groep spelers die door loting in de 7 poules worden geplaatst

  1. Patrick Koehorst (32)
  2. Matias Ortiz Castrillo (27)
  3. Dick Mastenbroek (24)
  4. Richard Bos (23)
  5. Corrie Beun (23)
  6. Marc Beun (23)
  7. Seine Wegter (23)

Groep B (8 spelers)

7 spelers van groep B worden door loting als tweede in de 7 poules geplaatst, 1 speler als vierde

  1. Wim Bremer (21)
  2. Eddie Oosting (20)
  3. Gerard Munsterman (20)
  4. Rieuwen Uuldriks (19)
  5. Robert Terhürne (19)
  6. Jan Hemmelder (18)
  7. Maarten Hagenstein (17)
  8. Hans Oude Alink (17)

Groep C (8 spelers)

7 spelers van groep B worden door loting als derde in de 7 poules geplaatst, 1 speler als vierde

  1. Joop Fekkes (16)
  2. Enver Basboyuk (15)
  3. Hilly Bos (15)
  4. Johnny Hartgerink (15)
  5. Henk Jansen (15)
  6. Addie Kiers (15)
  7. André Koehorst (15)
  8. Hans Zwaanstra (15)