• 28/11: alle standen zijn up-to-date
  • 22/11: Triathlon 59% gespeeld

Let op - enkele aanpassingen

  • Poule 5 Libre is verplaatst van 5 december naar 24 november
  • Poule 4 Libre is verplaatst van 22 december naar 8 december
  • De arbitrage is als gevolg daarvan ook gewijzigd op een aantal data - check s.v.p. regelmatig deze pagina

De uitslagen volgen z.s.m. na elke speelavond


Tip voor de spelers:

Handig overzicht speeldata op spelersnaam


Schema 1e speelronde

Maandag 21-11-2022

Gespeeld

Libre Poule 1
Gerard Munsterman 43
Wim Bremer 39
Addie Kiers 37
Joop Fekkes 31

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Gerard Munsterman
  2. Addie Kiers
  3. Wim Bremer

Maandag 21-11-2022

Gespeeld

Driebanden Poule 3
Marc Beun 23
Eddie Oosting 20
Hilly Bos 15
.

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Marc Beun
  2. Eddie Oosting

 


Donderdag 24-11-2022

Gespeeld

Driebanden Poule 1
Patrick Koehorst 32
Wim Bremer 21
Robert Terhürne 20
Johnny Hartgerink 15

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Wim Bremer
  2. Patrick Koehorst
  3. Robert Terhürne

Donderdag 24-11-2022

Gespeeld

Libre Poule 5
Richard Bos 49
Robin Romarck 38
Hans Zwaanstra 32
Willi Keupink 32

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Hans Zwaanstra
  2. Robin Romarck
  3. Willi Keupink

Maandag 28-11-2022

Gespeeld

Driebanden Poule 5
Dick Mastenbroek 24
Maarten Hagenstein 17
Henk Jansen 15
.

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Dick Mastenbroek
  2. Henk Jansen

Donderdag 01-12-2022

Gespeeld

Libre Poule 6
Seine Wegter 48
Hilly Bos 42
Ronnie Remkes 35
Johnny Hartgerink 25

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. Johnny Hartgerink
  2. Seine Wegter
  3. Hilly Bos

Donderdag 01-12-2022

Gespeeld

Driebanden Poule 4
Richard Bos 23
Gerard Munsterman 20
André Koehorst 15
Hans Zwaanstra 15

Geplaatst voor volgende ronde:

  1. André Koehorst
  2. Richard Bos
  3. Hans Zwaanstra

Maandag 05-12-2022

Driebanden

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hans Zwaanstra

Arbitrage (Driebanden):

Joop Fekkes, Maarten Hagenstein, Hans Zwaanstra (reserve)

 

Driebanden Poule 6
Corrie Beun 23
Hans Oude Alink 17
Addie Kiers 15
.

Donderdag 08-12-2022

Driebanden

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hans Zwaanstra

Arbitrage (Libre en Driebanden):

Corrie Beun, Johnny Hartgerink, Henk Jansen, Fokko van der Molen

Driebanden Poule 7
Matias Ortiz Castrillo 27
Rieuwen Uuldriks 18
Joop Fekkes 16
.

Donderdag 08-12-2022

Libre

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hilly Bos

Arbitrage (Libre en Driebanden):

Corrie Beun, Johnny Hartgerink, Henk Jansen, Fokko van der Molen

Libre Poule 4
Hans Oude Alink 43
Robert Terhürne 42
Maarten Hagenstein 37
Feite Kooistra 17

Maandag 12-12-2022

Libre

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hans Oude Alink

Arbitrage (Libre):

Enver Basboyuk, Hilly Bos, Joop Fekkes, Maarten Hagenstein

Libre Poule 7
Matias Ortiz Castrillo 55
William Gunnink 42
Henk Jansen 32
André Koehorst 27

Donderdag 15-12-2022

Libre

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Maarten Hagenstein

Arbitrage (Libre):

Richard Bos, Fokko van der Molen, Seine Wegter

Libre Poule 3
Marc Beun 66
Rieuwen Uuldriks 40
Ilhan Büber 32
Enver Basboyuk 26

Maandag 19-12-2022

Libre

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hans Zwaanstra

Arbitrage (Libre):

Marc Beun, Maarten Hagenstein, Fokko van der Molen, Seine Wegter

Libre Poule 2
Corrie Beun 45
Eddie Oosting 41
Jan Hemmelder 37
Nico Acazar 18

Donderdag 22-12-2022

Driebanden

Aanvang 19:30 uur

Wedstrijdleiding:

Hilly Bos

Arbitrage (Driebanden):

 Johnny Hartgerink, Hans Zwaanstra

 

Driebanden Poule 2
Seine Wegter 23
Jan Hemmelder 18
Enver Basboyuk 15
.

Donderdag 29-12-22

Aanvang 19:30 uur

Loting voor de volgende ronde

Libre (1e ronde):

21 spelers (7 poules van 3)

Driebanden (2e ronde):

16 spelers (4 poules van 4)


Maandag 09-01-23

Start van de volgende ronde


Wanneer moet ik spelen?

Overzicht op

  • spelersnaam
  • speeldatum

Vermelding van

  • spelsoort
  • poulenummer